Aydınbey Queen's Palace Masdaf'ı Tercih Etti!
Anasayfa > Ürünler > Referanslarımız > Genel Referanslar > Aydınbey Queen's Palace Masdaf'ı Tercih Etti!
Aydınbey Queen's Palace Masdaf'ı Tercih Etti!

Aydınbey Queen's Palace Masdaf'ı Tercih Etti!

Aydınbey Queen’s Palace & SPA Otel’in Pompa ve Hidrofor Sistemlerinde de  “Masdaf” Tercih Edildi.

 Antalya’nın Belek bölgesinde 21 dönüm arazi üzerine 900 yatak kapasiteli olarak inşa edilen Aydınbey Queen’s Palace & SPA Otel 2019 yılında hizmete açıldı. 319'u standart, 4'ü engelli, 37'si aile odası olmak üzere toplam 360 odası bulunan 5 yıldızlı otelin pompa ve hidrofor sistemlerinde Masdaf markası tercih edildi.

Proje kapsamında Masdaf markalı;

  • NFPA 20’ye uygun, ayrılabilir gövdeli ve çift emişli yangın pompaları,
  • Su basınçlandırmada komple paslanmaz, frekans kontrollü hidroforlar,
  • Isıtma ve ve soğutma sistemlerinde yüksek verimli, frekans invertörlü, kuru rotorlu ve INM serisi sirkülasyon pompaları,
  • Enduro serisi atık su pompaları kullanıldı.

Aydınbey Queen’s Palace & SPA Otel, yangın güvenliği konusuda etkili çözümler sunan Masdaf’ın, dünyanın en yüksek kalite standartlarına sahip olan UL/FM tarafından onaylı “yangın pompaları” ile korunacak. Masdaf yangın pompaları, binanın kullanım ömrü süresince oluşabilecek yangın felaketine karşı zamanında müdahale imkanı sunarak binanın güvenliğini sağlayacak.

Enerji tasarrufu sağlayan, tesisata doğrudan bağlanarak uygulanan ve panodan frekans kontrollü olan Masdaf INM serisi sirkülasyon pompaları ile ısınma ihtiyacının daha az olduğu zamanlarda çalışma hızı ihtiyaca göre ayarlanarak gereksiz enerji sarfiyatı önlenecek.

Pompa ve hidrofor sistemlerinde kullanılan invertör sistemi ile pompaların kendi aralarında RS 485 kablo üzerinden haberleşmeleri sağlanacak ve çoklu pompa sistemi seçeneği ile 6 adet pompa beraber çalışabilecek. Modbus özelliği ile sisteme uzaktan erişim imkanı da sunulacak. Ayrıca invertör üzerinde yer alan grafik lcd ekrandan anlık olarak; basınç, akım, frekans, motor devir, çıkış gücü, çıkış gerilimi, set basınç değerleri okunabilecek. Çoklu pompa sistemlerinde “gerçek zamanlı eş yaşlanma”  imkanı sağlayan bu özellik sayesinde pompaların her birinin toplam çalışma saatleri görüntülenebilecek.

Otelin pompa gruplarının tamamında Masdaf markasının tercih edilmesi satış sonrasında tek elden servis ve bakım hizmeti alma ayrıcalığı sağlayacak.

Masdaf tarafından devreye alınan inovatif pompa ve hidrofor sistemleri, binanın kullanım ömrü süresince enerji tüketiminde tasarruf sağlayarak verimli kullanım imkanı sunacak.

Close