MASDAF Fabrikası
Anasayfa > Haberler > MASDAF Fabrikası
MASDAF Fabrikası

MASDAF Fabrikası

Adanalı Endüstriyel Tesis Yöneticilerini Ağırladı

Adanalı Endüstriyel Tesis Yöneticileri, Türkiye’nin en büyük santrifüj pompa fabrikası olan, MAS DAF’ı ziyaret etti.

 

Turquality marka destek programına dahil ilk ve tek yerli santrifüj pompa üreticisi olan MAS DAF, Düzce’de 40.000 m² alan üzerine kurulan ve tamamı ERP sistemi ile yönetilen üretim tesisinde bu kez “Adanalı Endüstriyel Tesis Yöneticileri”ni ağırladı.

Mas Academy kapsamında Adanalı Endüstriyel Tesis Yöneticilerine, “Pompa Teorisi ve Enerji Verimliliği” konularında bir sunum gerçekleştirildi. Mas Daf Endüstri Satış Yöneticisi Sibel Akan tarafından gerçekleştirilen sunumda ; 250’nin üzerinde çalışanı olan Mas Daf’ın ana misyonunun; suyu ve enerjiyi etkin kullanıp, yaşam kaynaklarını koruyacak şekilde çevre dostu, yüksek kaliteli ve fark yaratan pompa teknolojileri üretmek olduğu vurgulandı. Bu kapsamda 42 yıldan bu yana bir çok inovatif proje ve ürün geliştirdikleri belirtildi. Sunumda Mas Daf’ın ‘ErP’ direktiflerine uygun, yüksek enerji verimli olarak üretilen santrifüj pompaları ve uygulama alanları hakkında da bilgiler verildi.

Sunumun ardından Mas Daf Fabrika Müdürü İbrahim Demir ile birlikte fabrikayı gezerek, üretim hatlarını yerinde inceleme fırsatı bulan misafirlere, ürünler ve üretim teknolojileri hakkında detaylı teknik bilgiler verildi.

Close