Masdaf Ukrayna Fuarı'nda!
Anasayfa > Haberler > Masdaf Ukrayna Fuarı'nda!
Masdaf Ukrayna Fuarı'nda!

Masdaf Ukrayna Fuarı'nda!

MAS DAF, İhracata Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

 

MAS DAF, 14 - 17 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen ve HVAC profesyonellerini 21.kez  Kiev’de buluşturan Aqua Therm Fuarı’na, Ukrayna Bayisi ile katılarak son teknoloji ürünlerini tanıttı.  

 

Pompa sektörünün öncü markalarından MAS DAF, 14 – 17 Mayıs tarihlerinde Kiev’de düzenlenen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana ve Tesisat fuarı olan Aqua Therm fuarına Ukrayna bayisi ile birlikte katıldı.

MAS DAF‘ın standında ziyaretçilerle bir araya gelen ve stantta sergilenen son teknoloji NM norm santrifüj pompası, INM Inline santrifüj pompası, ENDURO atık su dalgıç pompası, ENDURO PRO yüzey tipi atık su dalgıç pompası hakkında ziyaretçilere bilgiler veren Ayşegül İnan hedeflerinin önümüzdeki yıl fuar faaliyetlerini de sıklaştırarak üretimlerinin %60’ını ihraç etmek olduğunu belirtti. İnan, “42 yıllık geçmişimizde ve gelecek planlarımızda devamlı olarak ihracat faaliyetlerine ağırlık verdik. Bugün tamamen kendi AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilen, %100 yerli ürünlerimizi 65’ten fazla ülkeye ihraç ediyoruz. MAS DAF markasının ihracat pazarlarında ilgi görmesinin temelinde; müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak hızlı ve özel çözümler sunabiliyor olmamız, yurt içi ve yut dışı pazarlarda geliştirdiğimiz yaygın servis ağı ve özellikle enerjiden daha fazla tasarruf etmek, çevreye daha duyarlı olmak adına Avrupa Birliği tarafından geliştirilen Ecodesign yani ErP direktiflerinin, pompa sektörüne yansımalarına bağlı kalarak, geliştirdiğimiz ürünler olduğunu söyleyebiliriz.”dedi.

 

Fuarda; NM norm santrifüj pompası, INM Inline santrifüj pompası, ENDURO atık su dalgıç pompası, ENDURO PRO yüzey tipi atık su dalgıç pompası ürünlerini

sergileyen Mas Daf standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Close